Zamknij Używamy plików cookies, żeby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej polityki prywatności, skontaktuj się z nami.
Aktualna umowa kupna / sprzedaży samochodu
Przejdź do generatora umów
Jak dobrze sprawdzić auto przez zakupem?

Jak dobrze sprawdzić auto przez zakupem?

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Niestety oszustów nie brakuje, dlatego zanim podpiszesz umowę kupna sprzedaży samochodu, sprawdź Twój przyszły wóz. Pamiętaj, że każda wykryta przez Ciebie usterka może przydać się przy negocjacji ceny. Co oczywiście nie oznacza, że masz szukać dziury w całym.

Nie wiesz od czego zacząć i przede wszystkim jak sprawdzić auto przez zakupem? Lista rzeczy do sprawdzenia jest bardzo długa, dlatego podpowiadamy najważniejsze elementy, na które powinieneś zwrócić uwagę.

Najpierw sprawdź nadwozie i podwozie. Dobrze przetestuj silnik i obejrzyj wnętrze samochodu. Na ostatnim etapie Twojego sprawdzania powinny znaleźć się dokumenty. Kiedy uznasz, że wszystko jest w porządku, udaj się na jazdę próbną.

Jeśli jesteś zadowolony z chodu auta możesz podpisać umowę kupna - sprzedaży samochodu.

Koniecznie przeczytaj inne treści z serii Jak dobrze sprawdzić auto. Znajdziesz tam cenne informacje, jak dokładnie oglądać samochód i na co zwracać szczególną uwagę.

porownajmyjnie.pl