Zamknij Używamy plików cookies, żeby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej polityki prywatności, skontaktuj się z nami.

Generator umów kupna i sprzedaży samochodów

jak to działa

Chcesz sprzedać samochód? Marzysz o nowym pojeździe? Jednak nie wiesz jak sporządzić umowę, która zabezpieczy twoje prawa. A może, po prostu brakuje Ci czasu na projektowanie i pisanie dokumentów. Uważasz, że Twoje umiejętności w zakresu sporządzania pism czy obsługi edytorów tekstu nie są wystarczające? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań brzmi "TAK" -świetnie trafiłeś!

 

Dzięki naszemu generatorowi stworzysz, krok po kroku, w szybki i łatwy sposób dokumenty potrzebne zarówno przy zakupie i sprzedaży samochodu, jaki i załatwieniu innych związanych z tymi transakcjami formalności.

Jak działa nasz generator druków umowy kupna i sprzedaży samochodu?

 

Wystarczy tylko, że wypełniasz odpowiednie pola z danymi niezbędnymi do wygenerowania potrzebnego Ci dokumentu.

  1. Wybierz, jaki rodzaj umowy (druku) chcesz wygenerować. Dostępne opcje to:

 

- druk PCC-3 – deklaracja w sprawie podatku od czynności cywilnoprawnych

- umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem 

- umowa kupna sprzedaży samochodu – kiedy jesteś jedynym właścicielem samochodu

2. Wybierz markę i model pojazdu

3. Generuj potrzebny dokument klikając dalej.

 

Gotowe! Oto w ciągu kilku sekund, bezpłatnie wygenerowałeś druk/umowę potrzebną Ci do sfinalizowania formalności. Możesz cieszyć się gotowym plikiem PDF lub DOCX. Uzupełnij pozostałe dane. Odszukaj gdzie powinieneś załatwić pozostałe sprawy urzędowe. Ułatwi Ci to nasza wyszukiwarka urzędów. Dokonaj zakupu polisy OC. Życzymy udanych transakcji!

Dlaczego nasz generator jest lepszy od innych?

 

- Najważniejszą cechą generatora jest jego aktualność oferowanych dokumentów.

- Generowanie dokumentu zajmie Ci tylko kilka minut, dzięki przyjaznemu interfejsowi.

- Korzystanie z naszego generatora dokumentów jest zupełnie darmowe, nie ma żadnych ukrytych opłat, opłat SMS czy innych kosztów.

- Nie musisz nic instalować na swoim komputerze czy przeglądarce, nie jest Ci potrzebne też przeglądanie wielostronicowej instrukcji obsługi naszej aplikacji – wystarczą tylko 3 kroki!

- Pobranie dokumentu w pliku DOCX to pewność, że możesz w późniejszym czasie formatować wygląd pisma.

- Bezpieczeństwo i anonimowość – Twoje dane wprowadzane do formularza nie są nigdzie zapisywane ani wykorzystywane.

 

Wybierz generator umowakupnaauta.pl, dzięki któremu na Twojej umowie znajdą się wszystkie niezbędne dane a  Ty unikniesz ewentualnych konfliktów pomiędzy sprzedającym i kupującym. Nasz generator dokumentów został opracowany we współpracy z najlepszym prawnikami, zaledwie na kilku stronach znajdują się wszystkie elementy kompleksowej umowy kupna sprzedaży samochodu.

Do pobrania:

Wzór odwołania od decyzji PZU
porownajmyjnie.pl